Dream World Aqua

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Kumkoy, 6 km nga Side dhe 55 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 386. Dhomat standarde (25m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare Lloji 1 (54m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max. 4pax). dhoma familjare lloji 2 (dy dhom gjumi me dyer në mes, dy banjo, max.4pax) dhe 3 dhoma për njerëzit me aftësi të kufizuara. Dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe ujë minerali rimbushur çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), parket laminat, LCD TV me programe satelitore, ballkon, Internet WI-FI.

 • Shërbimi:

  All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, cake pasdite, biskota, ushqime, darkë, meze të lehtë në mbrëmje, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 deri 24.00, mini bar në dhomat, bar nga plazhi prej orës 10.00 – 17.30, restorante A’la Carte me rezerva paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, akullore gjatë orëve të caktuara nga pishina. Nuk përfshihen: pijet e importuara, të gjitha verërat e shisheve lokale dhe të importuara, shampanja e importuar, kafe turke, lëngje të freskëta frutash, shërbim në dhomë, pije në Disco club.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Relax pishinë për +18, Aqua Park, Qendra Fitness, banjë turke, sauna, volejboll plazhi, pingpong janë pa pagesë. Masazh, SPA dhe Qendra e bukurisë, bilardo, të gjitha sportet e ujit janë pagesë shtesë.
  Argëtim gjatë ditës, gara, shfaqje të programeve, mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i Hotelit, 1000m nga hoteli, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Ka një transport të aranzhuar nga hoteli për në plazh pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorantet e A’la Carte – Sultan – Restoranti Barbeque, Neptun – Restorant i peshkut, Bolita – Kuzhina italiane, Bihai – kuzhina e Lindjes së Largët, baret rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet caffe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit dhe në dhomat është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,