Dosinia Luxury Resort

From

Duration

Tour Type

I vendosur në Goynuk, ky resort gjithëpërfshirës është 1,3 mi (2,1 km) nga DinoPark dhe brenda 9 mi (15 km) nga Beldibi Beach Park dhe Kemer Marina. Nomad Theme Park dhe Moonlight Beach dhe Park janë gjithashtu brenda 9 mi (15 km). Ky resort përmban 3 restorante, 3 pishina të jashtme dhe një banjë me shërbim të plotë. Vetë parkimi është falas. Për më tepër, një pishinë e brendshme, 4 bare/lounge dhe një qendër fitnesi janë në vend. Të gjitha 222 dhomat kanë prekje të zhytura në mendime, si sende dhe pantofla falas për minibar, plus ballkone dhe TV LCD me kanale satelitore. Shërbimi 24-orësh në dhomë, kazanët elektrikë dhe tharëse flokësh janë ndër lehtësitë e tjera të disponueshme për mysafirët.*

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,