Dobedan World Palace Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Kirisit. 65 km larg nga aeroporti Antalia dhe 6km larg nga Kemeri.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon në ndërtesën kryesore 816 dhoma në gjashtë ndërtesa hotelit. Dhomat standarde (35m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), dhoma familjare Duplex (56m², kati përdhes – një dhomë gjumi me krevat francez dhe një derë, një banjo, lart – një dhomë gjumi me dy krevate dhe dush , max.4 + 1pax), Dhomat terrace suit  (57m², një dhomë gjumi dhe një dhomë gjumi, ka derë në mes, me tarracë të madhe përballë detit, max.4pax) dhe 8 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë ballkon / tarracë, banjo private me vaskë, dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, TV LCD satelitor dhe kanale muzikore, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, pije freskuese, birra të rimbushura cdo dite), qaj dhe kafe, kasafortë, qilim dhe dysheme qeramike, lidhje interneti WI-FI.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – byfe e hapur për mëngjes, mëngjes të vonshme, drekë, darkë, darkë vonë, snacks gjatë ditës, akullore gjatë disa orëve të caktuara në Pastiçeri, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, lëng frutash të freskëta gjatë mëngjesit. Nuk përfshihen: pije speciale të importuara luksoze, verëra speciale dhe shishe, restorantet e A’la Carte janë me rezervim paraprakisht dhe me pagesë shtesë, lëngje frutash të freskëta, nargjile, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, snack bar në plazh, A’la Carte Restorante që shërbejnë Vivaldi – kuzhinë italiane, Sofra – kuzhinë turke, Shusi – kuzhinë Japoneze, restorant Mariner – Peshku, piano bar, bar lobi, bar pishinë, bar plazhi, bar disko. Doktor, qendër biznesi, telefon, faks, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, lavanderi dhe pastrim kimik, babysitting, mini treg, butiqe, floktari, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në të gjithë hotelin është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat me guralecë / plazhi me rërë. Shtretër dielli, çadra dielli dhe peshqir plazhi janë falas. Pavionet private në plazh janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina për fëmijë dhe fëmijë, pishinë gjysmë olimpike, rrëshqitje të ujit, pishinë për t’u çlodhur, pishinë për fëmijë me ujë deti në plazh, fëmijë luajnë terren, fusha tenisi, pingpong, kungull, basketboll, volejboll, sauna, banjë turke, palestër. Sportet e ujit, prozhektorët për fusha tenisi dhe pajisje, bilardo, shkolla zhytjeje, qendra Spa & Wellness, lojërat kompjuterike janë me pagesë shtesë.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat nga pishina dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe, muzikë live, disko. Mini Club për fëmijët nga mosha 04-12 vjeç.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,