Dobedan Exclusive Hotel and Spa

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Hoteli miqësor për familjen në plazh ndodhet në Belek, Bogazkent, jo shumë larg qendrës së qytetit. Antalia është afërsisht 50 km nga kompleksi spa dhe Aeroporti i Antalisë është rreth 40 km larg.
 • Objektet

  Ky hotel është ndërtuar në vitin 2005. Udhëtarët mund të ndihen si në shtëpinë e tyre në një nga 447 dhomat. Në ambientet me ajër të kondicionuar, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet me valë (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për udhëtarët në zonat publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene, një bar dhe një pijetore. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në objekt përfshijnë një dhomë lojrash dhe një bibliotekë. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
 • Dhomat

  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, kuzhine dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Mysafirët do të gjejnë edhe pantofla në dhomat e tyre. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Për përdorim të përditshëm ofrohen tharëse flokësh, pasqyrë kotësie dhe rroba banjo. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Hoteli ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
 • Sport/Argëtim

  Ka një numër pishinash në dispozicion të udhëtarëve me 3 pishina të brendshme dhe 4 pishina të jashtme, si dhe një zonë noti për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, tenis ofrohen në institucion. Mysafirët në akomodim mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit, ose me pagesë, rrëshqitje në ajër, ski jet dhe shëtitje me varkë me banane. Hoteli ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Institucioni ofron mundësi të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një banjë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet

  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Në akomodim ofrohen opsione të veçanta të kuzhinës, si kuzhina speciale dietike. Snacks mund të jenë të gëzuar në hotel. Shefat e kuzhinës përgatisin specialitete të shijshme gjatë gatimit të spektaklit. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Ndërtesa ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  9

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,