Dobedan Beach Resort Comfort Side

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel shtrihet në një sipërfaqe prej 17.200 m², direkt pranë plazhit Colakli. Qendra e Colaklit është rreth 3 km larg dhe qendra turistike e Side është afërsisht 10 km nga hoteli. Një përzgjedhje e dyqaneve ndodhen brenda hapave të hotelit dhe lidhjet me rrjetin e transportit publik gjenden vetëm 300 m larg. Është rreth 55 km nga aeroporti i Antalias.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 2004. Udhëtarët mund të ndihen si në shtëpinë e tyre në një nga 308 dhomat. Në ambientet me ajër të kondicionuar, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV, një sallë lojrash dhe një bibliotekë. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Guests mund të përdorin gjithashtu objektet e magazinimit të biçikletave. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim të kujdesit për fëmijët, ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive akomoduese ofrojnë pamje nga deti. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Pajisje të tjera të rezervuara përfshijnë dhoma gjumi të veçanta. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Qasja në internet, një telefon, një TV, një radio dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Disa nga dhomat janë të përshtatura për përdoruesit e karrigeve me rrota. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Shumëllojshmëria ofrohet nga gama e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark. Me ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë banane, kanoe, lundrim, katamaran, zhytje, gjimnastikë në ujë dhe aquafit, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Institucioni ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, kunguj, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bowling. Një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, talasoterapi, trajtime kundër plakjes dhe një dhomë me diell janë ndër opsionet e Wellness të ofruara. Për një tarifë shtesë, ofrohen edhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, një disko dhe një klub për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Stafi është gjithashtu i lumtur për të ofruar kuzhinë të veçantë diete. Snacks mund të jenë të gëzuar në strehim. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Hoteli ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: American Express, VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,