Dizalya Palm Garden Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  HotelI është I vendosur në rajonin e Konaklit, 12 km në qendër të qytetit Alanya dhe 120 km nga aeroporti Antalya

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 250. Dhoma standarde (22m², një dhomë gjumi me krevat francez + 1 krevat teke, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (34m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax), 3 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara, Të gjitha dhomat janë me banjo private me tush kabina dhe tharëse flokësh, sistemi qendror i ajrit që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pije të lehta në arritje, pastaj vetem ujë), arkë (pagesë shtesë), laminat dhe dysheme qeramike, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive  –  Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, snacks në mesnatë, pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde prej orës 10.00 – 02.00 (pije të importuara vetëm në disa bare), restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe njëherë në një qëndrim . Nuk përfshihen: pije të importuara të cilat nuk janë në meny, pije speciale të importit premium, të gjitha pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorantet A’la Carte – osmane dhe mesdhetare, bar lobi, bar pishine, bar në plazh nga ora 10.00 – 18.00 duke shërbyer pije të buta, të ftohtë dhe të nxehtë dhe birrë. Doktor në kërkesë, lavanderi, babysitting, floktari, telefon, faks, lojëra kompjuterike, qendër tregtare, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjitha fushat dhe dhomat.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, guralecët dhe shkëmbinjtë, 200 metra nga hoteli, me shtretër dielli dhe cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, tre rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi, pingpong, fushë tenisi, volejboll plazhi. Pa pagesë shtesë janë: sportet e ujit, prozhektor për fushë tenisi, bilardo, qendër Wellness dhe Bukuri, masazh.
  Programet zbavitëse gjatë ditës, garat, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç, shesh lojërash dhe mini disko në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,