Diamond Premium Hotel & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet me valë (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për udhëtarët në zonat publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në resort janë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë falas në parkingun e kompleksit të pushimeve. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim lavanderie dhe një floktar. Përveç kësaj, ofrohet një transferim. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Përparësitë e dhomave përfshijnë një stacion çaji/kafeje. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë në dispozicion për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Biking/biking malore dhe volejboll plazhi janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Të apasionuarit pas sporteve ujore mund të shijojnë ski në ujë dhe ski jet. Kompleksi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong dhe shigjeta, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, si spa, sauna, një banjë me avull dhe një hamami. Me një tarifë, mysafirët mund të përfitojnë edhe nga një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione të tjera dhe shërbimet përfshijnë muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Stafi janë gjithashtu të lumtur të ofrojnë enët vegjetariane. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në resort pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,