Diamond Hill Resort Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  HotelI është I vendosur në rajonin e Tosmur, Alania 4 km nga qendra e qytetit dhe 125 km nga aeroporti Antalia.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 298. Dhoma standarde (32m², një dhomë gjumi me krevat francez + një krevat të vetme + një krevat dopio, një banjo, max.3 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (pije freskuese, ujë mineral dhe ujë pas mbërritjes, më pas vetëm ujë të ripërdorur çdo ditë), kasafortë, kanale, ballkon

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – 24 orë shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, çaj pasdite dhe kafe, shërbim natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, akullore në pasdite pranë pishinës, bar Beach 10.00-18.00 vetëm birrë dhe pije joalkoolike, mini bar në dhomat. Nuk përfshihen: pije të veçanta të importuara, lëngje frutash të freskëta, kokteje të veçanta, restorant A’la Carte me rezervim paraprakisht, shërbim në dhomë, pije në roof bar

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorant A’la Carte – kuzhinë turke, lobi, bar, bar pishinë. Shërbimi mjekësor, shërbimi i babysitting, lavanderi dhe hekurosje, telefon, faks, internet, zona e blerjes, kabineti i flokëve, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi (i ngadaltë) është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit është 95 metra nga Hotel, shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi janë pa pagesë. Nuk është tuneli nën rrugën për në plazh.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të jashtme dhe të mbyllura (në sezonin e verës) pishina me seksione për fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, volej në plazh, pingpong. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, dhomë lojë, masazh dhe qendër Wellness.
  Programet argëtuese të buta gjatë ditës, konkurse të ndryshme nga pishina dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjeç

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,