Diamond Elite Hotel & Spa

From

Duration

Tour Type

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Colakli 10 km nga Side dhe 55km nga aeroporti i Antaliasë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 177 në disa blloqe. Dhoma standarde (28m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3pax), Dhoma familjare me dy dhoma gjumi (40m², dy dhoma të veçanta me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, mini bar (ujë dhe pije freskuese pas mbërritjes, më pas vetëm ujë të mbushur çdo ditë), kazan, kasafortë (pagesë shtesë), TV satelit dhe kanale muzikore.

SHËRBIMI:
All inclusive – shërbim i hapur bufe për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, ushqimë të lehtë në mëngjes dhe pasdite, bufe në orët e vona, të gjitha pije lokale alkoolike dhe jo alkoolike nga ora 10.00-24.00, pije në plazh-bar deri në ora 18.00, akullore gjatë orëve të caktuara, A’la Carte restorantet me rezervim më paraprak dhe një herë gjatë qëndrimit. Nuk përfshihen: Pije të importuara, verërat speciale, të gjitha pijet në shishe dhe në kanaqe, lëngje frutash të freskëta, kafe turke, shërbim në dhomë, pije në club Disco.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor për shërbimin bufe të hapur, A’la carte restorante: Turk dhe Mediteran, bare të gjithë rreth kompleksit të hotelit, disco club, ushqimë i lehtë në plazh. Mjeku, lavanderi dhe pastrim kimik, floktari, telefoni, faksi, interneti, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë. WI-FI internet në holl dhe vende publike është falas.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat me rërë, 300m nga hoteli, me shtretër dielli, ombrella dielli, peshqir plazhi janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme dhe e brendshme, për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, palestër spotive, banjë turke, sauna, banjo me avull, volejboll plazhi dhe pingpong. Me pagesë shtesë janë: Sportet e ujit, bilardo, lojërat kompjuterike, Spa & Beauty Center dhe masazhi. Programet argëtuese gjatë ditës, konkurse në plazh dhe pranë pishinës dhe show programet në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,