Delphin Palace Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 10km larg nga aeroporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt ne plazhë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 557 dhoma. Dhoma standarde (28-32m² dhoma me pamje nga toka 28m², dhoma me pamje pjesërisht nga deti 32m², dhoma me pamje direkt nga deti, 2+2pax), dhoma Familjare (45m², dy dhoma të ndara me derë në mes, dy mini bare, dy TV dhe një banjë, max.4+1pax), Junior Suita (36m², një dhomë e madhe me Jacuzzi në banjo dhe një tarracë e madhe, max.3pax), 6 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me ballkon ose taracë, pamje direkt nga deti, pjesërisht nga deti dhe me pamje nga kopshti, banjë private me vask/dush, tharëse flokësh, sistem qëndror të klimatizimit e cila punon sipas kushteve klimatike, telefon direkt, dysheme me qilim, arkë, mini bar (ujë, lëngje, birrë, arra dhe çokollatë, rimbushet çdo ditë), LCD TV satelitor dhe kanale muzikore, Internet Wi-FI.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – shampanjë në mirëseardhje, bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, degë shampanjë në të dielën, snacks në orët e  vonshme, të gjitha ushqimet dhe pijet në bare snack, lëngje frutash të freskëta gjatë mëngjesit dhe në barin e Vitamina. Të gjitha pije të buta dhe alkoolike të importuara lokale dhe standarde, akullore, kafe, çaj nga pishina dhe bare plazhi, restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht (vetëm një restorant A’la Crte në javë, e dyta është me pagesë) . Bufe ushqimi dhe bufe për fëmijë janë në dispozicion në restorantin kryesor. Nuk përfshihen në çmim: Pijet e importuara luksoze, konjaket VSOP, puro, verëra të veçanta, pije importi në restorantet e A’la Carte, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor – me bufe të hapur për shërbime, A’la Carte restorantet: Blue Fish (restorant peshku), Ottoman (kuzhina dhe barbeque turke), Pekin (kuzhina kineze), Dolce Vita (kuzhina italiane), Margarita (kuzhina meksikane) Kuzhinë japoneze), Helen (kuzhinë greke). Ka nëntë bare në vende të ndryshme në kompleksin hotelior që shërben si pije lokale dhe të importuara, klubi Disco, kinema. Mjeku dhe infermierja, lavanderi, qendra tregtare, dhe lojëra kompjuterike, floktari, Rent a Car, babysitting janë për shkak të ngarkuar. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjithë hotelin.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh privat, me guralec, shtretërit, dyshekët, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme, pishinë për fëmijë, Aqua park, qendër fitnesi, pishinë e brendshme me rrëshqitëse, Sauna, banjë Turke, dhomë me avull, teren për tenis, volejboll plazhi, ping-pong, sporte ujore pa motor, Luna Park për fëmijë (në kohë të caktuar) janë pa pagesë. Me pagesë: Pajisjet si dhe orët për tenis, masazhi, SPA qendra dhe salloni i bukurisë, sportet ujore me motor si dhe shkolla për zhytje.
  Programe argëtimi gjatë ditës, lojëra garuese dhe show programe në mbrëmje, muzikë live, Gala mbrëmje. Mini klub dhe Luna Park për fëmijë në mes të moshës 04-12 vjeç, shesh lojërash, kinema për fëmijë, mini disko.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,