Delphin Imperial Lara

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 10km nga aeoporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt në plazh.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 798 dhoma. Superior dhoma (35m², nga ana e kopshtit apo e detit, dy shtretër dhe një shtrat njësh dhe një divan, 2+2pax), dhoma familjare (38m², dy dhoma gjumi me dy dyer të ndara, , një ballkon, max 4 + 1pax), Dhoma connection (2x35m², dy dhoma superiore me derë lidhëse, max.3 + 1pax), Suit Junior (45m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan + ballkone, max.3 + 1pax), dhoma Laguna (36m², max 3pax, kto dhoma kanë pishinën e tyre, për arsye sigurie, qëndrimi për fëmijët nën 7 vjeç nuk lejohet në këtë dhomë, një krevat francez + një dhomë gjumi, një banjo) Dhoma familjare luksoze (56m2, dy dhoma gjumi të ndara një banjo, një tarracë të madhe me Jacuzzi, max.4 pax), dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, Jacuzzi në tarracë, të gjitha dhomat janë pamje nga deti, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, dysheme laminati, kasafortë, mini bar (ujë, pije freskuese, të rimbushur çdo ditë), kettle, kafe dhe çaj, internet wireless, TV satelit dhe kanale muzikore.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – Shampanjë në mirëseardhje, bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, degë shampanjë në të dielën, snacks në orët e vona, të gjitha ushqimet dhe pijet në bare snack, lëngje frutash të freskëta gjatë mëngjesit dhe në barin e Vitamina. Të gjitha pije të buta dhe alkoolike të importuara lokale dhe standarde, akullore, kafe, çaj nga pishina dhe bare plazhi, restorante A’la Carte me rezervim paraprak (vetëm një restorant A’la Carte në javë, e dyta është me pagesë). Bufe vegjetariane dhe bufe për fëmijë janë në dispozicion në restorantin kryesor. Nuk përfshihet çmim: Pijet e importuara luksoze, konjakët e VSOP, puro, verëra të veçanta, pije importi në restorante A’la Carte.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor Gusto-bufe e hapur, A’la Carte restaurants: Lalezar (kuzhinë Turke dhe grill), Zuma (kuzhina e Lindjes së Largët), Mia Mensa (Kuzhina italiane), La Tapas Imperial Restaurant (Kuzhina Spanjolle), Restorant DaVinci (mish dhe verë) , Helen (kuzhinë greke), Tequila (kuzhinë meksikane), Pescador (restorant peshku). Bare në vende të ndryshme në kompleksin hotelier që shërben si pije lokale dhe të importuara, Disco club, kinema. Mjeku dhe infermierja, lavanderi, qendra tregtare, internet dhe lojëra kompjuterike, floktari, Rent a Car, babysitting janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në të gjithë hotelin është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat, peshqirët dhe dyshekët janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina e pishinës, pishina për fëmijë, pishinë për t’u çlodhur vetëm për të rriturit, park ujor, rrëshqitje shtëpie, qendër fitnesi, sauna, banjë turke, dhomë me avull, fusha tenisi, volejboll plazhi, herë të caktuara) janë pa pagesë. Pajisje tenisi dhe mësime, masazh, pilling, qendra SPA dhe sallon bukurie, sportet e ujit, bowling dhe lojëra kompjuterike, shkolla zhytjeje janë me pagesë shtesë.
  Programet argëtuese gjatë ditës, garat dhe programet e shfaqjes në mbrëmje, muzikë live, kinema, netët e ngjarjeve dhe netët e Gala. Mini klub për fëmijë në mes të 04-12 viteve me programe gjatë ditës, mini Disco në mbrëmje, shesh lojërash, kinema për fëmijë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,