Delphin Diva

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 11km nga aeroporti i Antalisë si dhe 15km nga qendra e Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 475 dhoma. Dhoma standarde (26-30 m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm + krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare Duplex (47m ², lart një dhomë gjumi me krevat francez, + një shtrat të vetëm, një banjo me dush, në katin e poshtëm dy krevate të vetme, një banjo me vaskë, dy ballkone, max.4 + 1pax), dhe katër dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, qendrore e sistemit gjendjen e ajrit punon sipas kushteve atmosferike, telefon me dalje direkte, kuti të sigurt, mini bar (rimbushet çdo ditë me pije të buta, ujë dhe birrë), ibrik, kafe dhe çaj ngritur, dysheme laminat, TV LCD me programe satelitore dhe kanale muzikore, ballkon ose tarracë. Lidhja WI-FI në internet është pa pagesë.
  Dhoma të veçanta: Honeymoon Suit, për çifte në muajin e mjaltit (80m², dhoma e rrumbullakët të gjitha me ngjyrë rozë, dhoma gjumi me krevat dopio të rrumbullakëta, sallon, dhomë ngrënie, zonë relaksuese, Jacuzzi dhe tualet, pamje panoramike e detit, shërbim VIP, pa ballkon), Dhomë luksoze familjare (85m² + 60m² tarracë, dy dhoma gjumi, një banjo, Jacuzzi në tarracë, shërbim VIP, max.5 + 1pax), Suit presidencial (108m² + 60m² tarracë, sallë, , banjo me Jacuzzi, sallon me divan, dhoma ngrënies me bar, pamje nga deti dhe shtretër dielli në tarracë, shërbimit VIP, max.2 + 1pax).

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – shampanjë të mirëpritur pas mbërritjes, fruta dhe verë në dhomë një ditë pas mbërritjes, byfe të hapur për mëngjes, mëngjes të vonshme, drekë, snack pasdite, ëmbëlsira, çaj, kafe, darkë dhe snacks natën vonë. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike lokale, pije standarde të importuara, restorante A’la Carte janë me rezervë paraprakisht (vetëm një restorant A’la Crte në një qëndrim javë, e dyta është me pagesë). Bufe dietale dhe bufet për fëmijë janë në dispozicion në restorantin kryesor. Nuk përfshihet në çmim: Pijet e importuara Premium, pije speciale dhe verërat në shishe, shërbimi në dhomë, përdorimi i mëtejshëm i restoranteve A’la Carte.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor – bufe e hapur për mëngjes, drekë dhe darkë, restorante A’la Carte: Le Kebab – kuzhinë Turke, Blue Fish – restorant peshku, restorant Pekin – Kuzhina e Kinës, Margarita – Kuzhina meksikane, Dolce Vita – Kuzhina italiane, Teppenyaki – Kuzhina japoneze, Dragon – Sushi dhe kuzhinë Tai. Shumë bare rreth kompleksit të hotelit, Disco club. Shërbimi mjekësor në hotel është në dispozicion, shërbim babysitting, pastrimi rrobave, telefon, faks, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car, floktari, sallon bukurie, qendër tregtare me pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në Lob është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat – rërë dhe guralec, shtretërit, ombrellat e diellit në pishinë dhe plazh janë pa pagesë. Pavionët janë me rezervim paraprak dhe pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura për të rriturit dhe fëmijët, një pishinë për t’u çlodhur vetëm për të rriturit, (Pishinë Relax është vetëm për të rriturit, fëmijët nën moshën 15 vjeç nuk lejohen), pishina me ujë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, basketboll , volejboll, volejboll plazhi janë pa pagesë. Fusha tenisi me reflektor, sportet e ujit, qendra Wellness dhe Spa, shkolla zhytjeje, bowling, bilardo, lojëra kompjuterike janë pagesë shtesë.
  Programet argëtuese për të rriturit gjatë ditës dhe në mbrëmje tregojnë. Panairi Fun dhe Mini Club për fëmijët nga 04 -12 vjeç, me aktivitete të ndryshme dhe programe të pasura gjatë gjithë ditës.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,