Delphin Deluxe Resort

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Okurcular – Alara, 32 km nga Alania dhe 90 km nga aeroporti Antalia. Transfer gratis nga hoteli për në Alanya, Side ose Manavgat por me rezervim paraprak në recepcion

   

 • Vendosja:

  Hoteli përbëhet nga një ndërtesë kryesore me dhoma standarde dhe ndërtesë fqinje me dhomat familjare. Dhoma standarde (27m², një dhomë gjumi – krevat francez + një shtrat të vetëm + krevat divan, një banjo, max2 + 2pax), dhoma familjare (43m², dy dhoma gjumi me dy dyer të ndara, një banjo, max.4 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon, me pamje nga deti ose pamje nga toka, banjo private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve të motit, telefon direkt, dysheme laminat, kasaforte, mini bar pije dhe birrë rimbushet çdo ditë), TV satelitor dhe kanale muzikore, lidhje interneti WI-FI.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – 24 orë shërbim i pijeve dhe ushqimit. Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes, snacks në mëngjes, drekë, snacks dhe ëmbëlsira pasdite, kafe, çaj, sanduiçe, akullore, lëngje frutash të freskëta, darkë dhe darkë vonë në mesnatë. Të gjitha pije alkoolike dhe jo alkoolike locale dhe dis ate importuara, kafe turke, mini-bar në dhomat me pijet joalkoolike, birrë, ujë, arra dhe çokollatë rimbushen çdo ditë. Të dielave ka mëngjes të vonshme, restorantet A’la Carte janë me rezervim paraprakisht (vetëm një restorant A’la Carte në një javë, e dyta është me pagesë), ushqime dietale dhe ushqime për fëmijë janë në dispozicion në restorantin kryesor. Nuk përfshihet në sistemin ultra all inclusive: Whiskey Premium të vjetra, raki, verëra të vjetra dhe pije në shishe, shërbim në dhomë, përdorim i mëtejshëm i restoranteve A’la Carte.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë për bufe të hapur, Restorantet A’la Carte, Ottoman Barbeque (Kuzhina Turke), Margarita (kuzhina meksikane), Teppanyaki (Kuzhina e Japonisë), Mr. Fish(ushqime deti), Mediterranean (Kuzhine meditariane), Dolce Vita (kuzhina italiane) restorantin e ngrënies pranë plazhit, në ato restorante me rezervim paraprakisht ju mund të ndani darkën tuaj të mbrëmjes. Bare në vende të ndryshme në kompleksin hotelier që shërbejnë si pije vendore dhe të importuara. Qendra tregtare, Berberi, Pastrimi I teshave, mjeku, me qira një makinë, dhomë lojë dhe lojërat kompjuterike janë pagesë shtesë. Internet Wi-Fi falas pa pagesë në të gjithë hotelin.

   

 • Plazhi:

  Hotele plazh privat, guralec dhe platforma me dërgimin në bregdet, peshqir, shtretër dielli dhe cadra dielli janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina, pishina për fëmijë, rrëshqitje në ujë, palestër, sauna, banjë turke, dhomë me avull, Jacuzzi, fusha tenisi, pingpong, volejboll plazhi, shigjetat janë pa pagesë. Me pagesë shtesë janë pajisjet e tenisit, mësimet e tenisit, masazh, sallon bukurie, bilardo, lojë me birila dhe lojëra, sportet e ujit dhe shkollat e zhytjes. Programet e muzikës, garat, programet muzikore të mbrëmjes dhe programet e shfaqjes, çdo 15 ditë në mbrëmje turke, dhe çdo 15 ditë darkë Gala. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç me kinema të hapur dhe panair fun.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,