Delphin Be Grand Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,10 km nga qendra e qytetit, 8 km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave 837 në katër blloqe. Dhoma standarde BE Trendy (35m ², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan + krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma standarde BE Large (42m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat divan + krevat divan, një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma Superior BE romantike (32m², dhoma gjumi me një krevat francez, një banjo, max.2pax), Dhoma Superior BE Delux Loft (41m², max.2 pax), Dhomat BE Family A (56m², dy dhoma gjumi të ndara, një me krevat francez një tjetër me dy shtretër të vetme, një banjo, max.4 + 1pax), BE Family Loft (70m², duplex, shtretër, një krevat divan dhe një ose dy shtretër të vetme, dy dushe, max 4 + 1pax), Dhomat BE Family B (80m², dy dhoma gjumi të ndara, një me krevat francez, krevat dhe krevat divan, një banjo, max.3 + 2pax), BE Suit (123m², dy dhoma gjumi dhe një sallon, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë, ujë mineral, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), çaj dhe kafe, kettle, parket laminat, internet Wi-Fi në dhoma, TV LCD me programe satelitore dhe muzike.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, darkë, snacks gjatë ditës dhe snacks natën vonë, bufe për fëmijët, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, lëngje frutash të freskëta, restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, mini bar në dhoma rimbushet çdo ditë me pijet joalkoolike dhe birrën. Nuk përfshihen: V.S.O.P. konjak, Wiski premium dhe vera të veçanta vendore dhe të importuara, pije energjetike dhe birra të importuara, qoshe puro, të gjitha pije në shishe, shërbim në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor Sunflower, për shërbimin e hapur bufe, restorante A’la Carte – kuzhinë Sultan-Turke, kuzhinë Sakura -Far East, Ristorant Rugiano – kuzhinë italiane, restorant Mermaid – restorant peshku, Jaipo – kuzhinë meksikane, Atlantes – kuzhinë greke, me rezervë më parë, bare në vende të ndryshme në kompleksin e hotelit, Ikat – Mish & Verë, bar Disco. Doktor, pastrimi i rrobave, floktari, babysitting, telefon, faks, internet kafe dhe lojëra kompjuterike, qendra tregtare janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën e Lobit është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, dërgoni, me peshqirë, shtretër dielli dhe cadra dielli janë falas. Pavionet në plazh dhe pishinë janë me pagesë shtesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura (një është Semi Olympic), pishina shtëpie, pishina për fëmijë, Aqua Park me 9 rrëshqitje, Jacuzzi në pishina, fusha tenisi, pingpong, futboll mini, volejboll plazhi, shigjetë, palestër, sauna, pa pagese. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, prozhektor për fusha tenisi, mësime tenisi, sallon bukurie, qendër SPA, masazh, bowling, bilardo, dhomë lojë, shkollë zhytjeje.
  Argëtuese çdo ditë me programet e përditshme, garat dhe programet e shfaqjes në mbrëmje. Mini
  klub për fëmijë nga 04-07 vjeç, dhe klubi Midi nga mosha 08-12 vjeç, disko speciale për fëmijë, kinema, shfaqje animacioni.

   

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,