Daima Biz

From

Duration

Tour Type

Objektet
Hoteli ka gjithsej 525 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel (pa pagesë shtesë) është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në ndërmarrje janë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit me një tarifë. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Pajisjet standarde të shumicës së dhomave përfshijnë një ballkon. Dhomat kanë një krevat dopio ose një divan. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Shtesat e vogla, duke përfshirë aksesin në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (me pagesë), kontribuojnë në një qëndrim të mrekullueshëm. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Ndërtesa ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll, basketboll, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark. Me rrëshqitje në ajër, shëtitje me varkë, zhytje dhe gjimnastikë në ujë, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë për të zgjedhur. Hoteli ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull pingpong, shigjeta dhe gjimnastikë, ose me pagesë, palestër dhe bilardo. Një spa, një sauna, një banjë me avull dhe trajtime masazh janë ndër opsionet e Wellness të ofruara. Për një tarifë shtesë, është gjithashtu në dispozicion një hamami. Objektet e kohës së lirë përfshijnë muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Snacks dhe vaktet, duke përfshirë mëngjes, drekë dhe darkë janë në dispozicion. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Në akomodim shërbehen pije alkoolike.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,