Cullinan Belek

From

Duration

Tour Type

Përjetoni shërbim të klasit botëror në Cullinan Belek
E vendosur në Belek, 8 minuta në këmbë nga plazhi Kadriye, Cullinan Belek ofron strehim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Ndër objektet në këtë pronë janë shërbimi në dhomë dhe recepsioni 24 orë, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Resorti ka një pishinë të brendshme, sauna, karaoke dhe një klub për fëmijë.

Resorti do t’u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar me një tavolinë, një tenxhere elektrike për çaj, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. Në Cullinan Belek çdo dhomë përfshin liri krevat dhe peshqir.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një mëngjes shuplakë. Në Cullinan Belek do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë greke, indiane dhe italiane. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, pa qumësht dhe hallall.

Spa dhe objektet Wellness duke përfshirë një vaskë të nxehtë dhe një hamami janë në dispozicion të mysafirëve gjatë qëndrimit të tyre në resort. Ju mund të luani pingpong dhe shigjeta në këtë resort me 5 yje, dhe zona është e njohur për shëtitje.

Theme Park Land of Legends është 3,1 milje nga Cullinan Belek, ndërsa Amfiteatri Aspendos është 16 milje larg. Aeroporti më i afërt është Antalia, 16 milje nga akomodimi, dhe prona ofron një shërbim transporti me pagesë nga aeroporti.

Çiftet në veçanti e pëlqejnë vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.8 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  6

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,