Crystal Sunset

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 65km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave është 584 në ndërtesën kryesore. Dhoma standarde (26-32m², duke përfshirë 4 dhomat për personat me aftësi të kufizuara, max.3pax), dhomat Familjare (40-44m², dy dhoma me derë ndarëse në mes, një banjë, me pamje nga kopshti, max.4pax), dhomat deluxe (40m², një dhomë e gjumit e ndarë, njëra pjesë ka shtrat double, pjesa tjeter dy shtretër single, një banjo, max.4pax), Suita HoneyMoon (61m², një dhomë e gjumit e dekoruar mirë dhe një dhomë e ndejës me pamje nga deti dhe dalje direkte në Jacuzzi, ballkon të madh, një banjë me dush, max.2pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private me vaskë/dush, tharëse flokësh, sistem qëndror të klimatizimit, telefon direkt, mini bar (pije jo-alkoolike rimbushen çdo ditë), set për kafe dhe çaj, arkë, TV LCD satelitor dhe kanale muzikore, WI-FI internet, laminat në dysheme, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultimate All Inclusive: 24 orë shërbim me ushqim dhe pije. Faculeta aromatike në të arritur si dhe pije tradicionale Turke – “sherbet“, bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka dhe darka, bufe dietale, bufe speciale për fëmijë, ushqime të lehta gjatë ditës, A’la Carte restorant me rezervim paraprak (të gjitha restorantet perpos Fish Bone (ushqim deti)) dhe njëherë gjatë qëndrimit, akollorja gjatë ditës, pasdite ëmbëlsira, çaj dhe kafe, mini bar. Me pagesë: pijet alkoolike premium të importuara, verërat internacionale dhe speciale, shërbimi në dhomë, lëngu i freskët frutash, pijet energjike, A’la Carte Restorant Fish Bone (ushqim deti).

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park Mbretëria e kafshëve me 9 rrëshqitëse në ujë, teren tenisi, volejboll, basketboll, mini futboll, volejboll plazhi, ping-pong, gjimnastikë, qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, dhoma me avull, Jacuzzi. Me pagesë: sportet ujore, ndriçimi për teren tenisi, masazhi, qendra SPA dhe e bukurisë, bowling, biliardo.
  Programe argëtuese me ekip profesional gjatë ditës dhe show program special në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjet, me program ditor, gara dhe në mbrëmje Mini Disco.

  RENOVIMI: Dimër 2018 / 2019

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat 150m larg hotelit, me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë. Transporti nga hoteli në plazh gjatë gjith ditës pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesorë Sunset, A’la Carte restorantet – Fish Bone – restorant peshku, Pasha Ottoman – restorant Turke, Mediterranean Breeze – kuzhinë Italiane, Orient Express – kuzhinë Aziatike, Tex-Mex – kuzhinë Meksikane, Stairway to Haven – Restorant elegant vetëm për të rritur (me pagesë shtesë), Toffee Apple Kids – restorant për femijë me specialitete, me rezervim paraprak dhe mund të bëhet rezervimi dy herë gjatë qëndrimit, bare përgjatë kompleksit hotelierik, Pastiqeri, Disko Club. Me pagesë: mjeku, pastrimi i rrobave dhe pastrimi kimik, kujdestari i fëmijëve, internet në dhoma, floktari, qendrat tregtare, rent a car, lojërat kompjuterike.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,