Crystal Flora

From

Duration

Tour Type

CRYSTAL FLORA BEACH RESORT – 5* – BELDIBI – KEMER

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Beldibi 25km nga Antalya, 17km nga Kemeri dhe 35km nga Aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 521 të gjitha në bungalot 3 kat. Dhoma standarde – duke përfshirë 6 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara, (19m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2pax, pa vend për ahur), Dhoma të mëdha standarde (21-26m², një dhomë gjumi, një banjo, max3pax) krevat marinari 25 (26m², një dhomë gjumi me krevat francez + shtretër me krevat marinari, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma familjare (37m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax) (37m², dy dhoma gjumi, një me krevat francez, e dyta me shtrat me krevat marinari ose dyshek me baze orizi të lartë, ka dyert midis dhomave, një banjo, max.2 + 3pax). Dhomat kanë banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (pije të freskëta rimbushur çdo ditë), kuti të sigurt, TV satelitor LCD dhe kanale muzikore, ballkon ose tarracë, Interneti FI është në dispozicion në disa dhoma dhe deri në 56Kbps është pa pagesë.

SHËRBIMI:
Ultimate All Inclusive – shërbim 24 orë me pije dhe ushqim, bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, ushqim i lehtë në mëngjes dhe pasdite, darka, ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe nga importi, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak (fëmijët nën moshën 7 vjeçare nuk lejohen) dhe një herë gjatë qëndrimit, mini bar me lëngje dhe ujë rimbushen çdo ditë, akullore nga ora 16:00 – 18:00. Me pagesë: pijet luksoze nga importi, pijet në shishe, verërat speciale, nargile, lëngu i freskët pemësh, pijet energjike, puro, pijet alkoolike nga importi prej orës 01:00 – 10:00 dhe shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Aspendos – restoranti kryesor, A’la Carte restorantet: Starfish (restorant peshku), Azure (Mediteran), La Fiesta (Meksikan), Flora (Grill), Ottoman (Turk), bare përgjat kompleksit hotelierik, Disco klub. Me pagesë: Mjeku, kujdestare për fëmijë, larje rrobash dhe pastrimi kimik, telefoni, fax, internet dhe lojërat kompjuterike, floktar, qendra tregtare, rent a car. WI-FI interneti deri në 56Kbps në Lobby pa pagesë.
PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat, guralec, rërë dhe me dy platforma, shtretërit, ombrellat e diellit, peshqirët janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishinë e jashtme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, fitness qendra, banjë Turke, sauna, dhoma me avull, gjimnastikë, tereni për tenis, volejboll, basketboll, ping-pong, volejboll plazhi. Me pagesë: sportet ujore, masazha, SPA qendra, shkolla e zhytjes, ndriçimi dhe pajisjet për teren tenisi, bowling dhe biliardo. Programe argëtuese gjatë ditës, gara, në mbrëmje show programe. Mini klub për fëmijë me program ditor dhe animacione.
RENOVIMI: 2010

www.crystalhotels.com.tr

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,