Crystal Centro

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ndodhet në gjirin unik të Antalia Lara dhe është rreth 12 km nga qendra e Antalias dhe aeroporti. Qendra turistike e Larës, me restorantet, baret dhe klubet e natës mund të arrihet me makinë në 5 minuta. Vende të ndryshme tregtare janë brenda distancës në këmbë (rreth 200 m). Është rreth 15 km nga hoteli në aeroport.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2005. Akomodimi për mysafirë përbëhet nga 396 dhoma. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një bar dhe një pijetore. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Dhomat me qilim kanë një krevat dopio, një krevat king-size ose një krevat divan. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe një radio shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gama e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në hotel, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur dhe hipur në kalë. Udhëtarët në objekt mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë banane, lundrim, katamara dhe zhytje. Akomodimi gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh në ambiente të mbyllura, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, gjimnastikë, gjimnastikë dhe hendboll. Hoteli ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një sallon bukurie, ose me pagesë, një spa dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Stafi është gjithashtu i lumtur për të ofruar kuzhinë të veçantë diete. Për më tepër, janë në dispozicion opsione të veçanta ushqimi dhe ushqime. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Ndërtesa ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,