Crystal Boutique HV2

From

Duration

Tour Type

I vendosur në Belek, pak hapa nga plazhi Bogazkent, Crystal Boutique Beach & Resort – Adult Only ofron akomodim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një kopsht dhe një restorant. Ofrimi i një bar, prona ndodhet brenda 16 km nga The Land of Legends Theme Park. Akomodimi ofron shërbim në dhomë dhe një recepsion 24-orësh për mysafirët.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon. Në Crystal Boutique Beach & Resort – Adult Only të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe një banjo private.

Amfiteatri Aspendos është 18 km nga akomodimi, ndërsa Kursunlu Waterfall & Nature Park është 44 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalias, 48 km nga Crystal Boutique Beach & Resort – Adult Only.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,