Cornelia Azure Villas

From

Duration

Tour Type

Objektet
Hoteli me ajër të kondicionuar ofron një kasafortë, një restorant, një bar dhe një shërbim babysitting.
Dhomat
Njësi akomodimi të rehatshme me një sërë lehtësish janë në dispozicion në akomodim.
Sport/Argëtim
Institucioni ofron atraksione duke përfshirë mundësi sporti dhe argëtimi. Hoteli përmban objekte të shumta të kohës së lirë, duke përfshirë një pishinë dhe një pishinë për fëmijë. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Guests do të gjeni një vaskë të nxehtë në zonën e pishinës. E drejta e autorit GIATA 2004 – 2017. Shumëgjuhëshe, mundësuar nga www.giata.com për klientin nr. 125125
Ushqimet
Akomodimi ofron mëngjes, drekë dhe darkë. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,