Club Prive By Rixos Belek

From

Duration

Tour Type

Duke ofruar përvoja të rafinuara dhe unike pushimesh, Club Prive nga Rixos Belek ka një plazh të gjatë 300 jard buzë Detit Mesdhe me një pavion privat për çdo vilë në pronë. Mund të shijoni gatime selektive me ushqime deti dhe shije ndërkombëtare në restorantet që ndodhen buzë detit ose midis njësive. Theme Park Land of Legends është 5 mi larg. Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Të gjitha vilat janë me ajër të kondicionuar dhe të pajisura me kuzhinë të hapur. Banjat private përfshijnë tualetin Etro për komoditetin tuaj. Disa vila kanë një pishinë private, kopsht ose një banjë spa.

Ju mund ta filloni ditën me një mëngjes organik të shërbyer në komoditetin e kopshtit të vilës tuaj. Përbërësit selektivë vijnë në fermat që kultivojnë produktet më cilësore në Turqi. Club House shërben një gamë të gjerë ushqimesh organike nga pasta deri te specialitetet e skarës. E vendosur në plazh, The Beach Lounge ofron snacks gjatë ditës dhe ushqim deti për darkë. I shoqëruar nga pamjet e detit Mesdhe, restoranti shërben menu speciale vere, kokteje, ushqime deti, sallata dhe varietete makaronash.

Qendra e fitnesit më moderne është ideale për stërvitjet tuaja të përditshme me atmosferë të ajrosur me dritë natyrale të ditës. Qendra spa përmban një hamami, sauna dhe alternativa të veçanta trajtimi. Hoteli ka 2 fusha tenisi.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalias, 17 milje nga prona.

Zinxhiri i hoteleve/marka: Rixos

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,