Club Nena

From

Duration

Tour Type

CLUB NENA – HV1 – KIZILAGAC – MANAVGAT

POZITA:
Hotel Club Nena është i vendosur në r rajonin e Kızılagac, 80 km nga aeroporti Antalia dhe 12 km nga Manavgat dhe Side.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 585 dhoma në ndërtesën kryesore dhe dhomat e klubit. Dhoma standarde (30m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma të mëdha (28m², një dhomë gjumi me dy krevate, një banjo, max.2 + 1pax) 32m², një dhomë me krevat francez + 2 krevate të vetme të ndara me ndarje optike, një banjo, max.3 + 1pax), dhoma familjare (38m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.2 + 2pax) dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (vetëm ujë dhe ujë mineral rimbushet çdo ditë), kuti të sigurt (pagesë shtesë), TV satelitor, dhe ballkon.

SHËRBIMI:
All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, drekë, darkë, snack pasdite, darkë natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe të buta lokale, kafe, çaj, akullore gjatë orëve të caktuara. Me pagesë shtesë: të gjitha pije të importuara, lëng frutash të freskëta, pije në Disco club, të gjitha pijet nga ora 24.00 – 10.00, pije në shishe, tub uji, restorant A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe me pagesë të mbuluar, pije në bar Pier.

PËRMBAJTJA:
Restoranti kryesor me bufe të hapur, Restorante A’la Carte: Kuzhina turke, italiane, Peshk, bare rreth kompleksit hotelier. Shërbimi mjekësor, lavanderi, babysitting, telefon, faks, internet, dyqane, karrige flokësh, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi në zonën publike është pa pagesë.

PLAZHI:
Plazhi i hotelit privat – dërgoni dhe guralecë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir pa pagesë. Pavionet private në plazh janë me rezervë paraprakisht dhe me pagesë shtesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina për fëmijë dhe të rritur, pishinë të relaksuar vetëm për të rriturit, slides ujë, palestër, sauna, banjo turke, pingpong, volejboll plazhi, fushë tenisi, basketboll dhe mini futboll. Me pagesë shtesë: masazh, qendër SPA, reflektor për fusha tenisi, bilardo, sportet e ujit janë pagesë shtesë. Programet e muzikës me ekip të veçantë gjatë ditës dhe shfaqin programet në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë, programe animimi, mini disko në mbrëmje.

RENOVIMI: 2016

http://www.clubnena.com.tr

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  8

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,