Clover Magic Seagate Belek Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Akomodimi për mysafirë përbëhet nga 235 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në resort janë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleks përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e kompleksit të pushimeve. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Mysafirët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Ka gjithashtu një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Tenis, bocce dhe volejboll plazhi janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Opsionet e sporteve ujore në resort përfshijnë rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me vozis, shëtitje me varkë me banane dhe aquafit. Akomodimi gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në kompleks, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie, trajtime masazhi, talasoterapi dhe aplikime Ayurveda. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë, një disko për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet
  Opsionet Catering në dispozicion në kompleksin e pushimeve përfshijnë fjetje dhe mëngjes dhe gjithëpërfshirëse. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Resorti ofron gjithashtu ushqime të lehta. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,