City Center Istanbul Taksim Hotel

From

Duration

Tour Type

Ky hotel me 4 yje ndodhet në qendër të qytetit të Stambollit, 100 metra nga Sheshi Taksim dhe Avenue Istiklal, i cili ofron një gamë të gjerë vendesh argëtimi, restorante dhe bare. Ka WiFi falas në të gjitha zonat.

City Center Hotel ofron dhoma me ajër të kondicionuar me dizajn ultra-modern, TV LCD me kanale satelitore dhe banjo luksoze me tharëse flokësh. Ata gjithashtu kanë një kasafortë dhe një minibar.

Objektet Spa përfshijnë një sauna, banjo turke dhe shërbime masazhi. Qendra e qytetit ofron recepsion 24-orësh, një portier/kambanë dhe një qendër biznesi.

Restaurant City Roof ndodhet në çati me pamje panoramike nga Bosfori, Briri i Artë, Pallati Topkapi, Ishujt e Princave dhe Kulla e Maiden. Ju mund të shijoni mëngjesin në shuplakë dhe menunë e ushqimeve të detit në këtë restorant. Për pije hoteli ka 2 bare, duke përfshirë kafenenë e lobit.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.5 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,