Cesars Temple

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  I shtrirë drejtpërdrejt pranë plazhit kilometër të gjatë me guralecë/rërë, ky kompleks hoteli luksoz ndodhet në deltën e lumit në periferi të resortit të Berek dhe vetëm një distancë të shkurtër nga zona e mbrojtjes së natyrës. Një përzgjedhje e larmishme e vendeve tregtare, bareve dhe restoranteve të gjalla mund të gjenden në afërsi në qendër të Belekut (4 km larg). Qendra mund të arrihet lehtësisht me autobus dolmus, me stacionin më të afërt të autobusit brenda distancës në këmbë. Aeroporti i Antalias ndodhet 35 km nga hoteli.
 • Objektet
  Ky hotel është ndërtuar në vitin 1995. Udhëtarët mund të shijojnë një qëndrim të këndshëm në një nga 599 dhomat. Në ambientet me ajër të kondicionuar, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve mund të arrihet me ashensor. Pajisjet përfshijnë një tualet dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një zonë ngrënieje dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio ose një divan. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë gjithashtu në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në hotel ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si çiklizëm/çiklist në mal, tenis, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark, ose me pagesë, golf. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë me banane dhe kanoe, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Udhëtarët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh në ambiente të mbyllura në ndërmarrje, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, joga, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Akomodimi ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell, dhe për një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko dhe një klub për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mëngjesi, dreka dhe darka janë në dispozicion. Hoteli ofron edhe snacks. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  9

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,