Caves Beach Resort

From

Duration

Tour Type

Objektet
Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Hoteli ka një restorant, një bar, një shërbim lavanderie, një parukeri, një sallë konferencash dhe një mjek hoteli. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një dyqan suveniresh. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Një ballkon ose tarracë është ndër karakteristikat standarde të shumicës së dhomave. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio ose një krevat king-size. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Guests do të gjeni gjithashtu një stacion çaji / kafeje të përfshirë si standard. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Pajisjet në banjo përfshijnë një dush. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm.
Sport/Argëtim
Ndërtesa përmban opsione të ndryshme për t’u freskuar në ditët e nxehta, duke përfshirë një pishinë dhe një pishinë të jashtme. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Tenis, bocce dhe volejboll plazhi janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Adhuruesve të sporteve ujore u ofrohet zhytja. Windsurfing organizohet nga operatorë të palëve të treta. Udhëtarët në akomodim mund të zgjedhin nga një sërë aktivitetesh sportive të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo dhe gjimnastikë, ose me pagesë, kungull. Një zonë Wellness me një banjë është në dispozicion për mysafirët. Me pagesë ofrohet edhe sallon bukurie. Objektet e ndryshme dhe argëtuese të kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi dhe një disko.
Ushqimet
Akomodimi ofron mëngjes, drekë dhe darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Kartat kryesore të kreditit pranohen si pagesë në ndërmarrje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,