Canal Central Hotel – Business Bay

From

Duration

Tour Type

Merrni trajtimin e të famshmëve me shërbim të klasit botëror në Canal Central Hotel
Ju keni të drejtë për një zbritje Genius në Canal Central Hotel! Për të kursyer në këtë pronë, gjithçka që duhet të bëni është të identifikoheni.

I ndodhur në Dubai, 3.6 km nga Burj Khalifa, Canal Central Hotel ofron akomodim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një tarracë. Ky hotel me 5 yje ofron shërbim në dhomë, ATM dhe WiFi falas. Akomodimi ofron një shërbim portier, një tavolinë turne dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në hotel ju do të gjeni një restorant që shërben Cajun Creole dhe kuzhinë ndërkombëtare. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, pa qumësht dhe hallall.

Zona është e popullarizuar për çiklizëm, dhe në Canal Central Hotel mund të merrni me qira biçikleta dhe makina.

Duke folur arabisht, anglisht, farsi dhe frëngjisht, stafi është i gatshëm të ndihmojë në recepsionin 24-orësh.

Shatërvani i Dubait është 4 km nga akomodimi, ndërsa Dubai Mall është 4 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Dubait, 15 km nga Canal Central Hotel.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.7 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,