Calido Maris Hotel

From

Duration

Tour Type

POZITA: Hoteli është i vendosur në Kizilot regjionin, 75km nga aeroporti Antalisë dhe 20km nga Side dhe Manavgat.

VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 426 dhoma. Dhomat në ndërtesën e hotelit janë standarde

(një dhomë gjumi, një banjo, max 2 + 2pax); dhoma familjare (max 4 pax),dhoma lidhse(suite) (max 5 pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë, tharëse flokësh, sistem qendrore të klimatizimit i cili punon sipas kushteve klimatike, telefon direkt, mini bar, arkë (me pagesë), LCD TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

SHËRBIMI: All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreka, pasdite ëmbëlsira, çaj dhe kafe, darka dhe supë ne mesnatë, A’la Carte restoranti me rezervim paraprak ( vetëm një herë gjatë qëndrimit), akullore gjatë orëve të caktuara, bar plazhi nga ora 10.00 – 18.00, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike deri në orën 24.00. Nuk përfshihen: të gjitha pijet nga importi, pijet pas orës 24.00, lëngjet frutash të freskëta, të gjitha pijet në shishe, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet në Disco Bar dhe Vitamin Bar.

PËRMBAJTJA: Restoranti kryesor me byfe të hapur A’la Carte restorantet: Tulip (kuzhinë turke), Olive (kuzhinë italiane), Bonsai (kuzhinë kineze) dhe Oleander (restorante peshku) me rezervim paraprak, lobi bar, Bar pranë pishinës, Bar shërbeys dhe Bar pranë plazhit, Disko klub

Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, lojërat kompjuterike, qendra tregtare, rent a car.

PLAZHI: Hoteli posedon plazhin privat me rërë dhe guralecë matanë rrugës me nënkalim, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI: Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, terene tenisi, ping pong,volejboll plazhi, basketboll janë pa pagesë. Me pagesë : Masazh, sportet ujore, ndriqimi për tenis, Wellness qendra.

Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje.Mini klube për fëmijë nga mosha 04 – 12 vjet dhe mosha 11 – 15 vjet.

www.calidomaris.com                                                                  

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,