C Central Hotel and Resort The Palm

From

Duration

Tour Type

I ndodhur në Dubai, 2.5 km nga Aquaventure Beach, C Central Hotel and Resort The Palm përmban akomodim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një tarracë. Ky resort me 5 yje ofron shërbim në dhomë dhe një qendër biznesi. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, transferta aeroporti, një klub fëmijësh dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

Në pronë mund të shijoni një mëngjes kontinental, italian ose amerikan. Në resort do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë indiane, italiane dhe mesdhetare. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, pa qumësht dhe hallall.

Parku Ujor Aquaventure është 5.1 km nga C Central Hotel and Resort The Palm, ndërsa Montgomery, Dubai është 16 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Dubait, 39 km nga akomodimi.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.6 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,