Bosphorus Sorgun

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin e Sorgun, 9 km nga Side dhe Manavgat dhe 72 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 455 të vendosura në ndërtesën kryesore. Dhoma standarde (30 – 33m², një dhomë gjumi dhe një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma familjare (60m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat janë të pajisura me banjo private me dush dhe tharëse flokësh, sistem të gjendjes së ajrit VRF, telefon direkt, dysheme laminat, mini bar (uji, uji mineral, pije të freskëta rimbushur çdo ditë), çaj, kuti të sigurt, LSD TV me programe satelitore dhe kanale muzikore, ballkon ose tarracë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

 • Shërbimi:

  All Inclusve Plus – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, snacks në mëngjes, drekë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, darkë, snacks natën vonë, të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara, pas orës 00.00 të gjitha pije janë pagesë shtesë, byfe për fëmijë, restorante A’la Carte janë me rezervim paraprak dhe një herë gjatë qëndrimit, mini bar në dhomat (me pije freskuese, ujë, ujë mineral, rimbushet çdo ditë), këndin e foshnjës në restorant, shuplakën dietë, bar-rostiçeri Beach prej orës 10.00 – 18.00. Nuk përfshihen: pije luksoze të importuara, vera ekskluzive, pije në shishe, lëngje frutash të freskëta, pije pas orës 00.00, pije në Disco club.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Ka pishina të hapura dhe të mbyllura për të rritur dhe për fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, dhomë me avull, volej në plazhi, pingpong, mini golf. Pa pagesë shtesë: Masazh, SPA & Wellness qendër, bilardo, bowling, dhomë lojë, sportet e ujit.
  Programet argëtuese gjatë ditës dhe programet në mbrëmje. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç, mini disko dhe aktivitete të ndryshme për fëmijët.

 • Plazhi:

  Hotele plazhi privat 250m nga hoteli, rërë dhe guralec, me peshqir plazhi, shtretër diell, cadra dielli pa pagesë. Ka një shërbim të transportit në plazh pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorante A’la Carte -Soboro (kuzhina aziatike), Turquoise (restorant i Mesdheut), Mangal (kuzhina turke) me rezervim paraprakisht dhe vetëm një herë në një qëndrim. Bare rreth kompleksit të hotelit që shërben ushqime dhe pije. Mjeku, babysitting, lavanderi, floktari, qendra tregtare, telefon, faks, internet, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,