Borovets Hills Ski & Spa – Half Board

From

Duration

Tour Type

Hotel Borovets Hills Ski & Spa ndodhet në një zonë të qetë dhe të ngritur të Borovets një 2-minuta në këmbë nga shpatet e skive Yastrebets. Të strehuar në pyllin me pisha të Borovets, midis pjesës së lartë, të qetë dhe të qetë të hotelit turistik Borovets Hills do të sigurojë rehati, stil dhe rehati gjatë pushimeve ose udhëtimit tuaj të biznesit me 5 yje.
Anije pa pagesë në ashensorin e gondolës ofrohet gjatë sezonit aktiv të dimrit.

Të gjitha dhomat tona kanë tarraca. Apartamentet kanë zona të rehatshme shtrojë. Apartamentet me dy dhoma gjumi gjithashtu kanë oxhaqe komode. Të gjitha dhomat kanë tharëse flokësh dhe kasafortë. Pa pagesë Wi-Fi ofrohet në të gjithë hotelin. Hoteli ka një kënd lojrash të brendshme dhe të jashtme.
Hotel Borovets Hills Ski & Spa do t’ju mirëpresë me një pamje të rinovuar të vitit 2023 të hollit të tij.

Qendra SPA do t’ju sigurojë një eksperiencë vërtet luksoze dhe unike. Një pishinë e brendshme, xhakuzi, sauna, banjë me avull dhe palestër janë në dispozicion të mysafirëve. Qendra SPA në Hotel Borovets Hills është ikja që ia vlen!

Aeroporti i Sofjes është aeroporti më i afërt dhe ndodhet 75 km larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.4 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,