Borovets Gardens Apartments TMF

From

Duration

Tour Type

Duke ofruar një pamje nga tarraca dhe kopshti, Borovets Gardens Apartments TMF ndodhet në Borovets, 47 km nga Parku Vitosha dhe 42 km nga Porta e Trajanit. Ka një restorant në shtëpi, plus parkim falas private dhe WiFi pa pagesë janë në dispozicion. Apartamenti ka dhoma familjare.

Me një ballkon, të gjitha njësitë përfshijnë një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një aneks kuzhine të pajisur plotësisht, një zonë ngrënieje dhe një banjo private të pajisur me tharëse flokësh. Një furrë, një mikrovalë dhe thotë dolli janë ofruar gjithashtu, si dhe një kazan. Në kompleksin e apartamenteve, njësitë janë të pajisura me liri krevat dhe peshqir.

Mysafirët në apartament do të jenë në gjendje të shijojnë aktivitete brenda dhe përreth Borovets, si skijimi.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Sofjes, 73 km nga Borovets Gardens Apartments TMF.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen – ata e vlerësuan atë me 8.5 për një udhëtim me dy persona.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,