Benata Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Hoteli ofron një restorant, një bar, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, një shërbim zgjimi dhe një shërbim lavanderie. Qasja në internet (me pagesë) është e disponueshme për mysafirët në vendet publike. Fëmijët mund të kalojnë një kohë të mirë duke luajtur në shesh lojërash.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Një ballkon është i përfshirë si standard në shumicën e dhomave, duke ofruar hapësirë shtesë për relaksim. Ekziston edhe një kasafortë dhe, me pagesë, një minibar. Një telefon dhe një televizor sigurojnë rehati optimale. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove.
 • Sport/Argëtim
  Akomodimi përmban një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Udhëtarët sportivë mund të shijojnë volejbollin në plazh. Ski në ujë organizohet nga operatorë të palëve të treta. Mysafirët mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë sportesh të brendshme në ambientet e ndërtesës, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta dhe gjimnastikë. Hoteli ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, dhe me një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Një disko dhe një klub për fëmijë janë ndër opsionet e disponueshme të kohës së lirë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,