Bellis Deluxe Hotel

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ndodhet direkt në plazhin me rërë të Belekut. Ndodhet 4 km nga qyteti Kadriye dhe 50 km nga qendra e qytetit të Antalias. Ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias.
Objektet
Ky hotel është ndërtuar në vitin 1992. Ndërtesa me ajër të kondicionuar përbëhet nga gjithsej 600 dhoma. Në akomodim, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një kafene, një bar dhe një pijetore. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Leksionet, prezantimet ose takimet mund të mbahen në një nga 200 sallat e konferencave.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Udhëtarët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje ofrohen si standard. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në institucion, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll, golf i çmendur, golf dhe gjuajtje me hark. Të apasionuarit pas sporteve ujore mund të shijojnë zhytjen dhe aquafit. Akomodimi ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Hoteli ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell, dhe me një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë muzikë live, një disko dhe një klub për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Stafi është gjithashtu i lumtur për të ofruar kuzhinë të veçantë diete. Snacks mund të jenë të gëzuar në krijimin. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Akomodimi ofron pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,