Belkon Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Hotel Rreth Belkon
 • Vendndodhja
  I ndodhur në rajonin e Belekut, objekti është i hapur nga të katër anët dhe bimësia e harlisur, luksi, argëtimi dhe rekreacioni janë ndërtuar në 4 hektarë tokë. Mysafirët mund të përjetojnë gjelbërimin e maleve të Demit, bukurinë natyrore të pishave, fushave të golfit dhe fushave sportive, të gjitha të vendosura në një vend që garanton pushime të paharrueshme. Qendra e Kadriye dhe plazhi janë rreth 2 km nga hoteli. Aeroporti i Antalias ndodhet në një distancë prej rreth 30 km.
 • Objektet

  Hoteli është ndërtuar në vitin 2005. Mysafirët janë të mirëpritur në akomodimin, i cili ka gjithsej 42 dhoma. Këto janë të shpërndara në një ndërtesë kryesore dhe 7 ndërtesa ngjitur. Janë gjithsej 42 vila/shtëpi. Në ambientet me ajër të kondicionuar, udhëtarët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në hotel janë një restorant, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në ndërmarrje përfshijnë një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë asistencë mjekësore, një shërbim zgjimi, një shërbim lavanderie dhe një floktar. Përveç kësaj, ofrohet një transferim. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat

  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Çdo dhoma ka një krevat dopio. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim

  Akomodimi ofron një pishinë të hapur dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezlonget dhe cadra dielli janë ideale për relaksim. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Udhëtarët mund të shijojnë një sërë pijesh freskuese në barin pranë pishinës. Biking/biking malore, volejboll plazhi dhe volejboll janë në dispozicion për mysafirët aktivë. Institucioni ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong dhe shigjeta, ose me pagesë, bilardo. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në hotel, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një klub nate.
 • Ushqimet

  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Akomodimi gjithashtu ofron snacks. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
  Pagesa
  Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,