Barut Hemera

From

Duration

Tour Type

BARUT HEMERA – 5* – KUMKOY – SIDE

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 3km nga qendra e qytetit Side dhe 60km nga aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Hoteli posedon gjithsej 379. Ka dhoma në ndërtesën e hoteleve dhe në Apartamente. Ndërtesa e hotelit: Dhoma superiore (32m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax), Dhoma superiore me Jacuzzi në ballkon (32m², një dhomë gjumi, një banjo dhe Jacuzzi në ballkon, max.2 + 1pax) (34m², dy shtretër të vetme dhe krevat divan për dy persona, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma luksoze me Jacuzzi në ballkon (34m², një dhomë gjumi me krevat francez + një krevat të vetme, një banjo dhe Jacuzzi në ballkon, max.3pax), Dhoma familjare (41m², dy dhoma gjumi me derë), Dhoma familjare (41m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Në pjesën e apartamentit gjenden apartamenti A (54m², një dhomë gjumi + një dhomë që jetojnë me aneks kuzhine, max.4pax), Apartament i Madh B (72m², dy dhoma gjumi + një dhomë që jetojnë me aneks kuzhine, max.4pax). Të gjitha dhomat janë me ballkon, banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, vetëm në dhomat e Apartamentit është ndarje e ndarë, telefon me dalje direkte, dysheme me parket.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ushqim i lehtë, darka, ushqim i lehtë në mesnatë, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore dhe standarde nga importi, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak, mini bar në dhomë (ujë dhe pije jo-alkoolike rimbushen çdo ditë). Me pagesë: pijet luksoze nga importi, verërat speciale, pijet në shishe, verërat speciale nga lista e A’la Carte Restorantit, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor – Hemera bufe e hapur, A’la Carte restorantet: Sandal (restourant Peshku), Sofra (kuzhinë Turke), Akdeniz (kuzhinë Internacional), mëngjes i Stilit Rural, bare përgjatë kompleksit hotelier. Me pagesë: mjeku, kujdestari i fëmijëve, rent a car, floktari, telefoni, faksi, interneti, qendra tregtare, larje rrobash dhe pastrimi kimik

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, pingpong, mini golf, volejboll plazhi janë falas. Qendra e masazhit, SPA dhe Wellness, reflektor për fusha tenisi, bilardo dhe sportet e ujit janë të ngarkuar me shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç. Ekziston një koncept i veçantë Bary Star Baby për moshën 00 – 2,99: telefoni i foshnjës, makina për foshnje, foshnje, shishe, shampo, sfungjer, locion për foshnjën, shishe të ngrohta.

RENOVIMI: 2019/2020 (Te gjitha dhomat)

www.baruthotels.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,