Barut GOIA

From

Duration

Tour Type

 • Objektet
  Shumica e kateve janë lehtësisht të arritshme me ashensor. Një restorant, një bar dhe një parukeri janë në dispozicion për mysafirët e hotelit. Vizitorët kanë akses në internet pa tel (pa pagesë shtesë). Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion.
 • Dhomat
  Secila prej dhomave eshte e pajisur me kondicioner dhe sallon. Një ballkon ose tarracë është ndër karakteristikat standarde të shumicës së dhomave. Pajisje të tjera të rezervuara përfshijnë dhoma gjumi të veçanta. Ekziston edhe një kasafortë. Aneks kuzhine është e pajisur me një frigorifer dhe një mikrovalë. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi sigurojnë rehati optimale. Banjo ofron pajisje të përshtatshme duke përfshirë një dush. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion.
 • Sport/Argëtim
  Akomodimi përmban objekte të shumta të kohës së lirë, duke përfshirë një pishinë dhe një pishinë për fëmijë. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Opsionet e kohës së lirë në themelimin përfshijnë pingpong. Me pagesë janë gjithashtu në dispozicion tenisi, palestër, bilardo, spa dhe hamami.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Hoteli ofron edhe snacks. Zgjedhja e pijeve përfshin pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: American Express, VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,