Aydinbey Queen’s Palace & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është në regjionin Belek,20km larg nga aeroporti i Antalisë

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 360 dhoma. Dhoma standarde (20m2; një dhome e fjetjes me krevet franceze + një krevet single, një banjo, max.2+2pax), dhome familjare (40m2; dy dhoma të fjetjes me nje dere ndarëse, një banjo max.4pax). Të gjitha janë me ballkon,banjo private me tushkabin,tharëse flokësh,sistem të ndarë të klimatizimit,telefon direkt,dysheme laminati, mini bar (ujë të rimbushura çdo ditë) kettle, çaj dhe kafe, arka, TV satelitor me kanale muzikor.

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm,dreka,darka,snacks gjatë ditës, Te gjitha pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore, të gjitha pijet alkoolike standarde të importuara, nga 10:00 – 01:00, A’la carte restorantet me rezervim paraprak mund të shfrytzohen vetem një herë gjatë qëndrimit. Nuk përfshihen: Pijet alkoolike luksoze, lëngu i freskët, vera të veçanta, pijet në shishe, shërbimi në dhomë,pijet energjetike.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë të jashtëm dhe të brendshëm(Nxehet gjatë dimrit) për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, qendër fitnessi, sauna, banjë turke, ping-pong, vollejboll në plazhë janë pa pagesë. Masazhë, SPA dhe qendra e bukurisë, bowling, sportet ujore janë me pagesë shtesë. Programe argëtuese gjatë gjithë ditës, show programe në mbrëmje. Klub mini për fëmijet nga 4-12 vjeç me programe të veçanta për fëmijë.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazh private me rërë, 950m larg hotelit, shtretërit, ombrellat dhe pesqirët janë pa pagesë. Pavilionët ne plazhë janë me pagesë shtesë dhe rezervim paraprak. Transferim për në plazhë gjatë gjithë ditës (çdo 30min).

 • Restoranti kryesor per bufe te hapur në mëngjes, A’la carte restorantet: Restoranti italian, Restoranti “Far-East”, bar në komplekse të ndryshme të hotelit. Qendra tregtare, floktari, mjeku sipas kërkeses, kujdestar për fëmijë, pastrimi i rrobave, rent a car, telefoni dhe faksi, internet caffe dhe lojërat kompjuterike janë me pagesë shtesë. WI-FI interneti ne lobby është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  8

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,