Aska Lara Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 12km nga aeroporti i Antalisë dhe 12km nga qendra e qytetit.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 545 dhoma. Dhoma Ekonomike (18m², një dhomë gjumi, një banjë, pa ballkon max.2+1pax), dhoma standarde (20-24m², një dhomë gjumi, një banjë, disa janë me ballkona francez, max.3+1pax), dhoma Suita Familjare (48-50m², dy dhoma gjumi me derë ndarëse në mes, dy banjo max.4+1pax), dhoma Lidhëse (40-48m², dy dhoma gjumi me derë ndarëse në mes dhe dy banjo, max.4+1pax). Të gjitha dhomat janë me banjë private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë klimatizimi, telefon direkt, mini bar (ujë, pije jo-alkoolike, birra, rimbushen çdo ditë), set për çaj dhe kafe, arkë, dysheme laminati, TV satelitor dhe kanale muzikore, WI-FI, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra all inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, drekë, darkë, ushqime të lehta gjatë ditës dhe në orët e vonshme, të gjitha pijet vendore alkoolike dhe jo-alkoolike dhe disa të importuara, akullore pasdite në orë të caktuara, Beach snack bar nga ora 10:00 – 23:30. Me pagesë: pijet speciale nga importi, pijet në shishe, verërat speciale, verërat e importuara, lëng i freskët portokalli, shërbimi në dhomë. A’la Carte restaurant me rezervim paraprak dhe me pagesë shtesë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me bufe të hapur. A’la Carte restaurantet: Mozaik – Turk, La Perla – Italian, Missina – Peshku dhe Mandarin – Kinez, bare përreth tërë kompleksit hotelierik. Me pagesë: mjeku, kujdestare e fëmijëve, telefon, faks, internet dhe lojëra kompjuterike, qendër tregtare, rent a car. WI – FI internet në tërë hapësirën e hotelit dhe nëpër dhoma është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit është me rërë dhe guralec, 500 nga hoteli (matanë rrugës), shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë. Transferi (gjatë gjithë ditës, çdo 15 minuta nga ora 08:30 – deri ne 24:00) nga hoteli është pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, 9 rrëshqitëse uji, terene tenisi, banjë Turke, banjë me avull, sauna, basketboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, pikado, ping-pong, qendër fitnesi. Me pagesë: sportet ujore, biliardo, pajisjet për tenis, të gjitha masazhet dhe tretmanet në SPA qendrën.
  Programe argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje. Mini klub për fëmijë prej 03 – 12 vjet dhe Texas Town për grupin e vogël (12 – 16 vjeç).

  RENOVIMI: 2016

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,