Aska Just In Beach

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Ky hotel ndodhet pranë një prej plazheve më të bukura në Rivierën Turke. Hoteli komod ndodhet në Incekum dhe shtrihet rreth 1 km nga qyteti i vogël i Avsallar. Qyteti i Alanya ndodhet afërsisht 20 km larg nga hoteli. Ka shumë atraksione interesante turistike në zonë, si mali Alanya ose ujëvarat Manavgat, të cilat ia vlen të vizitohen. Ka gjithashtu shumë mundësi për blerje rreth 800 m larg hotelit.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 1996. Akomodimi për mysafirë përbëhet nga 248 dhoma. Ato ndodhen ose në godinën kryesore 5-katëshe ose në një nga 76 pallatet ngjitur, të cilat kanë deri në 5 kate. Në akomodim, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në ndërmarrje janë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e ndërmarrjes. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë shërbimin e kujdesit të fëmijëve, asistencën mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner dhe nje tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumica e njësive të akomodimit ofrojnë një pamje anash detit. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat dopio. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në hotel ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, si bocce, volejboll plazhi dhe basketboll, ose me pagesë, tenis. Mysafirët në akomodim mund të zgjedhin nga një sërë aktivitetesh sportive të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo. Institucioni ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Hoteli gjithashtu ofron snacks. Shefat e kuzhinës përgatisin specialitete të shijshme gjatë gatimit të spektaklit. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,