Asia Beach Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Obakoy, 3 km nga qendra e qytetit Alanya dhe 130 km nga aeroporti Antalya

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 320. Dhoma standarde (28m² – 41m², një dhomë gjumi një krevat francez + një krevat të vetme, dhe një krevat divan, një banjo, me ose pa ballkon, max.3 + 1pax), Dhoma familjare me krevate marinari (39m² , një dhomë gjumi me krevat francez, një dhomë të vogël me derë rrëshqitëse me shtretër për fëmijë, një banjo, max.3 + 1pax), suit luksoz – pamje direkte e detit (62m², dy dhoma gjumi (në dhomën e fëmijëve duhet të kaloni nga dhoma kryesore)) Suit Selection (58-74m², dy dhoma gjumi me dyer ndermjet, dy banjo, me ose pa ballkon, max.5 + 1pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pije freskuese të rimbushur çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe të vendosur, LCD TV dhe kanale muzikore, pa pagesë Wi-Fi lidhje interneti, me ose pa ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – Shërbimi i hapur për të gjithë mëngjesin, drekën, darkën, çajin dhe kafen e pasdites, pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara lokale dhe standarde, akullore në pastiçeri, restorante A’la Carte janë me rezervë paraprakisht dhe vetëm një herë në një qëndrim, pije freskuese dhe birrë në Beach bar nga 10.00 – 17.30, Disco club vetëm pije alkoolike dhe pije freskuese lokale deri në orën 02.00. Nuk përfshihen: pije speciale të importuara, pije të importuara të cilat nuk janë në listën e menusë, lëngje frutash të freskëta, kokteje të veçanta, shërbim në dhomë, të gjitha llojet e pijeve në shishe, bar Vitamini.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorante A’la Carte – kuzhinë turke, kuzhinë italiane, bar lobi, bar pishinë, bar plazhi. Shërbimi mjekësor, shërbimi i babysitting, lavanderi dhe hekurosje, telefon, faks, qoshe në internet, zona e pazarit, floktari, Rent a Car janë pagesë shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, me rërë me shtretër dielli, cadra dielli, peshqir plazhi janë pa pagesë. Hoteli ka tunelin nën rrugë për në plazh

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të mbyllura me seksionin e fëmijëve, rrëshqitje të ujit, palestër, banjë turke, sauna, banjë me avull, volej në plazhi, pingpong, palestër. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, masazh dhe SPA & Wellness qendër, bilardo dhe lojëra kompjuterike, bowling.
  Programet argëtuese gjatë ditës, konkurse të ndryshme nga pishina dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe. Mini Club për fëmijët nga 04 – 12 vjeç, shesh lojërash për fëmijë dhe mini Disko në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,