Arum Barut Collection

From

Duration

Tour Type

POZITA:
Hoteli është i vendosur në regjionin Kumkoy, 3km nga qendra e qytetit Side dhe 60km nga Aeroporti i Antalisë.

VENDOSJA:
Ka dhoma në ndërtesën e hotelit, dhe në ndërtesën e Aneksit. Numri total i dhomave në ndërtesën kryesore është 330. Dhoma superiore (33m², ndërtesa kryesore, një dhomë gjumi, një banjo, max.3pax), Dhoma familjare në anën detare (45-50m², ndërtesa kryesore, dy dhoma gjumi me dyer rrëshqitëse në mes, (57m², ndërtesa kryesore, një dhomë me ballkon të madh, në katin më të lartë të hotelit, max.2pax) dhe 3 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Në ndërtesën e aneksit ekzistojnë dy lloje të dhomave: suita familjare luksoze (47m², dy dhoma gjumi të ndara, një banjo, max.4pax), vendbanim i madh (60m², dy dhoma gjumi + një dhomë që jetojnë me aneks kuzhine dhe tavolinë ngrënie, max.5pax ). Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private me dush dhe tharëse flokësh, klimë, telefon direkt, dysheme me parket, kasafortë, mini bar (ujë dhe pije freskuese të rimbushur çdo ditë), TV satelit dhe kanale muzikore, internet Wi-Fi.

SHËRBIMI:
Ultra All Inclusive – bife i hapur, shërbim për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, snack shërbim, ëmbëlsira, shërbim i akullorës, darka, në mbrëmje ushqim i lehtë i vonshëm, të gjitha pijet standarde lokale dhe nga importi alkoolike dhe jo-alkoolike, mini bar në dhomë (pijet, uji dhe birra rimbushën çdo ditë), A’la Carte restorant me rezervim paraprak. Nuk është inkuadruar në koncept: pijet speciale nga importi, verërat speciale, të gjitha pijet në shishe, shërbimi në dhomë.

PËRMBAJTJA:
Restorant kryesor – Palmiye, bife e hapur, A’la Carte restorant Mimoza dhe Akasya, Petunia, bar në pishinë dhe plazh, lobi bar, pastiçeri, disko bar, mjeku, kujdestari i fëmijëve, floktari, qendër tregtare, larje rrobash dhe pastrim kimik, SPA dhe qendra bukurisë, rent a car janë me pagesë.

PLAZHI:
Hoteli posedon plazhin me rërë, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:
Pishina të brendshme dhe të mbyllura për të rritur dhe fëmijë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, pingpong, fushë kungull, mini golf, volejboll plazhi janë falas. Qendra e masazhit, SPA dhe Wellness, reflektor për fusha tenisi, bilardo dhe sportet e ujit janë të ngarkuar me shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 04-12 vjeç. Ekziston një koncept i veçantë Bary Star Baby për moshën 00 – 2,99: telefoni i foshnjës, makina për foshnje, foshnje, shishe, shampo, sfungjer, locion për foshnjën, shishe të ngrohta.

RENOVIMI: 2019/2020

www.baruthotels.com

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,