Arnor De Luxe Hotel & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel mikpritës është vetëm pak minuta më këmbë nga lidhjet e transportit publik, objektet tregtare, restorantet, baret, baret dhe klubet e natës. Deti dhe plazhi mahnitës janë vetëm 800 m larg. Stacioni më i afërt i autobusit ndodhet rreth 900 m larg, qendra është 1.5 km nga hoteli dhe ka një liqen të mrekullueshëm si dhe një pyll rreth 5 km nga hoteli. Aeroporti Antayla ndodhet 65 km larg.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 2005. Akomodimi për mysafirë përbëhet nga 72 dhoma. Në akomodim, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Ndër opsionet e kuzhinës në dispozicion në ndërmarrje janë një restorant dhe një bar. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e akomodimit. Shërbimet shtesë përfshijnë asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, shërbim lavanderie dhe parukeri. Përveç kësaj, ofrohet një transferim.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Udhëtarët mund të shijojnë një gjumë të mirë në krevat dopio. Krevat dhe shtretër shtesë janë në dispozicion. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Një frigorifer dhe një mini frigorifer sigurojnë një qëndrim të rehatshëm. Karakteristika të tjera përfshijnë një telefon dhe një TV. Banjat kanë një dush dhe një vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, një tarracë dielli, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Objektet sportive dhe të kohës së lirë në ndërmarrje përfshijnë pingpong, bilardo dhe shigjeta. Hoteli ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna dhe një hamami, dhe për një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Mysafirët e të gjitha moshave kanë mundësinë të shijojnë një program argëtues interesant.
 • Ushqimet
  Opsionet e hotelierisë në dispozicion në akomodim përfshijnë fjetje dhe mëngjes dhe gjithëpërfshirëse. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në ndërmarrje pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,