AQI Pegasos Royal

From

Duration

Tour Type

Objektet
Shumica e kateve janë lehtësisht të arritshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për mysafirët në vende publike. Opsione të ndryshme gastronomike janë në dispozicion, duke përfshirë një restorant dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Objektet shtesë në akomodim përfshijnë një stendë gazetash. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim të kujdesit për fëmijët, një shërbim lavanderi dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat me qilim kanë një krevat dopio dhe një divan krevat. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon, një TV dhe një radio shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në institucion, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi dhe basketboll. Opsionet e sporteve ujore në hotel përfshijnë ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me banane, kanoe, zhytje dhe aquafit. Akomodimi gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh të brendshme, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, bowling dhe gjimnastikë. Opsione të ndryshme Wellness janë në dispozicion në ndërmarrje, duke përfshirë një banjë, një sauna, një banjë me avull, një hamami, trajtime masazhi dhe aplikime hidroterapi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,