AQI Pegasos Resort

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Hoteli luksoz ndodhet rreth 3 km nga qendra e Avsallar dhe rreth 105 km nga aeroporti i Antalias.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2004. Udhëtarët mund të shijojnë një qëndrim të këndshëm në një nga 414 dhomat. Në ambientet me ajër të kondicionuar, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel është në dispozicion për udhëtarët në vende publike. Akomodimi ofron një sërë lehtësish për mysafirët me aftësi të kufizuara. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket dhe një dyqan suveniresh. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në akomodim përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon ndenje dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat e shtruara me qilim kanë një krevat dopio ose një krevat divan. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh është gjithashtu në dispozicion. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Shezllonet dhe cadra dielli në tarracën e diellit ofrojnë një vend të mrekullueshëm për t’u çlodhur. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Bar pranë pishinës shërben një përzgjedhje të pijeve freskuese. Një shumëllojshmëri aktivitetesh sportive, të tilla si bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe tenis me vozis, ose me pagesë, tenis ofrohen në ndërmarrje. Me aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me banane, kanoe dhe zhytje, adhuruesit e sporteve ujore do të kenë shumë mundësi për të zgjedhur. Akomodimi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull një palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Ofrohen një sërë objektesh Wellness, të tilla si një spa, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell. “AddData”:}. Për një tarifë, udhëtarët mund të përfitojnë edhe nga një sauna, një banjë me avull dhe trajtime masazhi Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, një disko dhe një klub fëmijësh
Ushqimet
Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Hoteli ofron edhe snacks. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Ndërtesa ofron pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,