Antique Roman Palace

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Obakoy, 2 km nga qendra e qytetit Alanya dhe 122 km nga aeroporti Antalia.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 113 në dy blloqe. Dhomat standarde (20 – 22m², dhoma standarde bllok janë max.2 + 1pax dhe në B bllok (42 dhoma) max.2 + 2pax, një dhomë gjumi dhe një banjo), dhoma Ekonomike (18-20m², një dhomë gjumi dhe një banjo , pa ballkon). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush dhe vaskë, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, kasafortë (pagesë shtesë), mini bar (ujë, pije të buta pas mbërritjes, ngritur (pas mbërritjes), dysheme qilimesh, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All Inclusive – pije për mirëseardhje, drekë, çaj pasdite, kafe, ëmbëlsira, darkë, ushqim i vonë – ushqim për 24 orë të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike në vend nga ora 09.00 – 24.00, bar nga plazhi prej orës 10.00 – 19.00, pije të nxehtë, ushqim të shpejtë) Restorant A’la Carte një herë në 7 ditë qëndrojnë me rezervim paraprak. Nuk përfshihen: pije të importuara, pije në shishe, kafe turke, shërbimi në dhomë) dhe lëngje frutash të freskëta.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë të hapur për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje të ujit, dhomë palestër, pingpong, banjë turke (disa orë), sauna, volejboll plazhi. Sportet e ujit, masazh, bilardo janë pagesë shtesë. Program i zbavitjes së zbavitjes dhe Mini klub për fëmijë nga mosha 04-12 vjeç.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, guralec dhe rërë, është 20 metra nga hoteli nëpër rrugë. Shtretër dielli, cadra dielli janë pa pagesë, dyshekët janë të ngarkuar me pagesen shtesë. Peshqirët e plazhit janë me depozitë, ndryshimi është pagesë shtesë.

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur , restorant A’la Carte – HAREM – Kuzhine Turke, snack bar dhe bar plazhi. Mjeku, shërbimi i lavanderit dhe pastrimi i thatë janë të ngarkuar shtesë. Interneti Wi-Fi është pa pagesë në të gjithë hotelin

 • https://www.antiqueromanpalace.com/

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,