Amon Hotels Belek

From

Duration

Tour Type

 • Amon Hotels Belek – Adult Only ka një palestër, kopsht, një restorant dhe bar në Belek. Ndër objektet në këtë pronë janë një tavolinë turistike dhe hapësirë për ruajtjen e bagazheve, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka një pishinë të hapur, pishinë të brendshme, klub nate dhe shërbim në dhomë.
 • Në hotel, dhomat vijnë me një tavolinë. Të kompletuara me një banjo private të pajisur me dush dhe tualetin falas, dhomat në Amon Hotels Belek – Adult Only kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajër të kondicionuar, dhe disa dhoma janë të pajisura me një tarracë. Njësitë kanë një kasafortë.
 • Mëngjesi i përditshëm ofron opsione kontinentale, aziatike ose vegjetariane.
 • Në akomodimin mysafirët janë të mirëpritur të përfitojnë nga një sauna dhe një banjë turke. Mund të luani pingpong dhe shigjeta në këtë hotel me 4 yje, dhe zona është e njohur për çiklizëm.
 • Duke folur arabisht, gjermanisht, anglisht dhe rusisht, stafi në recepsion mund t’ju ndihmojë të planifikoni qëndrimin tuaj.
 • Plazhi Kadriye është 2.6 km nga Amon Hotels Belek – Adult Only, ndërsa The Land of Legends Theme Park është më pak se 1 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Antalia, 30 km nga hoteli, dhe prona ofron një shërbim transferimi me pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  13

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,