Alba Queen

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në Colakli, 8km nga qyteti i Side dhe 55 km nga aeroporti i Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 324 në pesë ndërtesa kryesore. Dhoma standarde përfshirë 4 dhoma për mysafirët me aftësi të kufizuara (26m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax); Dhomat superiore (32m², një dhomë gjumi, një banjo, ballkon i madh, max.2 + 2pax), Dhomë standarde me krevate marinari (25-32m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevate marinari, një banjo, max.2 + 2pax , Dhoma familjare (41m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, një ballkon, maksimumi 4pax, të gjitha dhomat janë pamje tokësore), Dhomat luksoze të Familjare (55m², dy dhoma gjumi të ndara, dy ballkone, max.4 + 2pax, të gjitha dhomat janë pamja e tokës). Të gjitha dhomat kanë banjo private me vaskë, dush dhe tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë dhe pije freskuese të rimbushur çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe, arkë (pagesë shtesë), dysheme të laminuara, TV LCD me TV satelit dhe kanale muzikore.

 • Shërbimi:

  All Inclusive – bufe e hapur për mëngjes, mëngjesi i vonshëm, drekë dhe darkë, ëmbëlsira pasdite, çaj dhe kafe, snacks natën vonë, të gjitha pije lokale alkoolike dhe joalkoolike, restorante A’la Carte me rezervim paraprakisht dhe një herë në një qëndrim, Beach Snack Bar nga 10:00 – 17:30, akullore gjatë disa orëve të caktuara nga pishina, pije në disko klub deri në orën 01.00. Nuk përfshihen: Importoni pije alkoolike, verëra ndërkombëtare dhe speciale, shërbim në dhomë, lëngje frutash të freskëta, pije energjie, pije në shishe.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, rëshqitëse në ujë, qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, dhom avulli, volejboll, volejboll plazhi, mini futboll, mini golf janë pa pagesë shtesë. Me pagesë: masazha, qendra e bukuris dhe SPA, të gjitha llojet e sporteve ujore, ndriqim dhe pajisjet për fushë tenisi, bowling, biliardo. Programe argëtuese me ekipe profesionale gjatë ditës dhe show programe speciale në mbrëmje, kinema, nganjëherë muzikë live, festa në plazh. Mini klub për fëmijë nga 04 – 12 vejçarë, gjatë ditës dhe mini disko në mbrëmje.

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat, me rërë, shtretërit, ombrellat e diellit, peshqirët për plazh (me deposit) janë pa pagesë. Interneti në plazh është me pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restouranti kryesor me bufe të hapur. A’la Carte Restaurantet – Queens Asia (kuzhine “Far East”), Queens Fish (kuzhinë e ushqimeve të detit), bare përgjatë tërë kompleksit hotelierik, pastiqeri, disko. Me pagesë: mjeku, telefoni, kujdestar për fëmijë, larje rrobash dhe pastrimi kimik, floktari, qendra tregtare, faks, internet kafe dhe lojrat kompjuterike, rent a car. WI-FI internet në Lobby dhe pishinë është pa pagesë shtesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,