Akka Antedon Hotel

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në regjionin Beldibi 15km nga Kemer, 30km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 45km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Numri total i dhomave në dy blloqe kryesore ndërtimore dhe në një bllok familjar dhe në 7 vila është 507. Dhoma standarde (30-42m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3pax) përfshirë 12 dhoma lidhëse dhe 5 dhoma për personat me aftësi të kufizuara, Dhomat superiore (42m², të vendosura në ndërtesën kryesore, një dhomë gjumi dhe një banjo, shërbim VIP falas – shërbim bathrobe, përdorim falas të një restoranti A’la Carte, mini bar të veçantë, shporta frutash, max.3pax), Dhoma familjare  (40-52m², të vendosura në bllok familjar, dy dhoma gjumi me dyer në mes dhe një banjo, max.4pax) , Dhoma duplex (52-63m², të vendosura në ndërtesën kryesore, dy dhoma gjumi dhe dy banjo, max.4pax). Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, mini bar (ujë, ujë mineral, pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), kettle, çaj dhe kafe up, kasaforta, bathrobe, TV satelitor dhe kanale muzikore, ballkon, Internet WI-FI.

   

   

 • Shërbimi:

  Premium Ultra All Inclusive – bufe i hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, ushqim i lehtë në mëngjes, drekë, snack pasdite, ëmbëlsira, biskota, darkë dhe rostiçeri në mbrëmje. Ekziston mundësia për të bërë ushqimin e foshnjës sipas recetës së prindërve (wormer ushqimesh për fëmijë, njësi për sterilizimin e shisheve të foshnjës, valë mikro, blender në dispozicion në Kids Restaurant). Ekziston një Qëndër e Shëndetshme e Jetës përgatitur nga nutritionist. Të gjitha pije alkoolike dhe joalkoolike të importuara vendore dhe standarde, pije të nxehtë, lëng të freskët portokalli vetëm gjatë mëngjesit, frigoriferë rreth kompleksit të hotelit me ujë dhe pije të buta. Nuk përfshihen në konceptin ultra all inclusive: pijet Premium, vera speciale, shampanjë, lëngje frutash të freskëta (me përjashtim të mëngjesit), pije energjetike, pije në shishe, shërbim në dhomë, mensa speciale Cake, restorante A’la Carte janë me rezervë paraprakisht dhe me mbuluar pagesë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor – Divan me bufe të hapur,shërbimi, A’la Carte restorantet: Safran (Turk), Gulet (Peshku), Olive (Italian), Pasha (dhomë e ngrënies luksoze), bare përgjatë kompleksit hotelier. Mjeku, kujdestar i fëmijëve, larje rrobash dhe pastrimi kimik, qendra tregtare, internet dhe lojërat në kompjuter, floktari, rent a car janë me pagesë. Interneti WI-FI është pa pagesë rreth kompleksit të hotelit.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin privat, guralec dhe rërë, shtretërit, ombrellat, peshqirët për plazh janë pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, rrëshqitje në ujë, palestër, banjë turke, sauna, fusha tenisi, basketboll, volejboll plazhi, futboll mini, pingpong, sportet e ujit të pa motorizuara janë pa pagesë. Qendra Wellness & SPA, masazh, reflektor për fusha tenisi, pajisje, sportet e ujit të motorizuar, bilardo janë të ngarkuar me shtesë. Programet argëtuese gjatë ditës, garat në pishinë dhe në plazh, në mbrëmje tregojnë programe, kinema dhe muzikë live. Akka Mini klub për fëmijë nga mosha 4 deri në 16 vjeç (të zgjedhur në grupe nga mosha) të organizuar nga stafi profesional, pishina për fëmijë, shesh lojërash, kinema, parti të ndryshme.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,